Teslimat ve İade

1. Sitemiz üzerinden satın alınan yada ücretsiz olarak indirilen tüm dosyalar gerekli güvenlik kriterlerini sağladıktan sonra gönderilmektedir. İndirdikten sonra dosya güvenliği indiren kullanıcıya aittir. Açık kaynaklı olan dosyalara güvensiz bir bilgisayar, hosting yada kötü amaçlı kişiler tarafından zararlı kod eklenebilmektedir. Site güvenliğini sağlamak site yöneticisinin sorumluluğundadır.

2. Ücretli olarak satılan dosyalar satın alan kişinin sorumluluğundandır. Ticari yada izinsiz olarak dosyaların paylaşılması veya dağıtılması yasaktır. Bu tip durumlarda lisans iptali yada mahkeme yolu açıktır.

3. Satın aldıktan sonra kullanımı engellemeyecek durumda özel isteklere bağlı olarak dosyalarda düzenleme yapılmamaktadır. Düzenlemeler yanlızca kullanımı engelleyen sorunlara çözüm olarak yapılmakta ve satın almış tüm kullanıcılara aynı anda dağıtılmaktadır.

4. Satın aldığınız tema yada ürünün lisansı daha sonra değiştirilememektedir. Dosyaları farklı bir domain adresinde kullanabilmek için tekrar lisans alınması gerekmektedir.

5. Satışı yapılan dosyalar teslim edildiğinden veya indirildikten sonra iadesi yapılmaz.